loader image
Skip to content

Başarı Hikayeleri

Danışan Yorumları

Pamir Adam
Pamir Adam
15:08 08 Dec 22
Bel fıtığı başlangıcı nedeniyle belimde ve bacaklarımda çok şiddetli ağrılar çekiyordum.Günlük yaşam kalitemi çok düşürüyordu.Ömer bey’ e öneri üzerine başladım.Ağrılarım çok rahatladı günlük normal yaşantıma döndüm ve tedavim devam ediyor.En önemli özelliği işini sevmesi ve önemsemesi. Her an sizi dinleyip çözüm bulmaya uğraşan ve rahatlatan ve işinde iyi bir uzman.Kendisine teşekkür ediyorum ve ihtiyaç duyanlara tavsiye ediyorum.
selda gül
selda gül
16:16 22 Nov 22
Yıllardır hayatımı kısıtlayan ağrılarım vardı.Birçok tedavi gördüm fakat sonuçsuz kaldı.Ömer bey ile tedaviye başladığım ilk günden son güne kadar güzel bir yol aldım.ağrılarımdan kurtuldum.yanlışlarımı fark etmemi sağladı. Artık günlerim daha kailteli geçiyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ekin Tanrikut
Ekin Tanrikut
06:55 08 Nov 22
İşinin ehli, alanında eğitimli bir klinik. Herkesin ameliyat olmalısın dediği “Bel fıtığı” teşhisi ile ilgili Manuel Terapi tedavisi gördüm, çok memnun kaldım. Verimli ve Özverili çalışmanız için teşekkürler.
Erkan örçen
Erkan örçen
17:54 03 Nov 22
Meme Ca olan annemde ameliyat sonrası lenfödem gelişti. Lenfödem tedavisi başına gelen bilir zahmetli, özel ve uzmanlık gerektiren bir hastalıktır. İlk önce izmit Medikalpark hastanesinde tedavisi başladı ama araştırmalarım neticesinde buradaki tedavinin yetersiz geldiğini gözlemledim ve burada yolumuz Ömer hoca ile kesişti. İyi ki de kesişmiş. Kendisi annemin tedavisi ile çok yakından ilgilendi ve bu süreçte devamlı iletişim halinde harika bir tedavi şekli uyguladı. Kendisi bu konuda (Biz lenfödem tedavisi gördük) eğer bir seviye varsa en üst seviyede bir tedavi uyguladı. Biz gerek tedavisi gerek iletişiminden çok memnun kaldık. Lenfödem için klişe olacak ama gözünüz kapalı gidebilirisiniz. Bel fıtığı içinde kendisine müracaat edeceğiz. Emeklerinize sağlık Ömer hocam🙏
Şevval Tırpan
Şevval Tırpan
18:07 18 Oct 22
2-3 yıldır kolumu yukarı kaldırdığımda omzumda acı hissediyordum. Tam olarak kalkmıyordu kolum. Bir gün çok feci bir biçimde ağrı girdi ve kolumu hareket ettiremedim. Ömer bey 1 seansta kolumu eski haline geri getirdi. Şuan da acı kalmadı çok motiveyim iyileşmeye inancım var 🙏Muayeneyi dikkatle yapıyor sizi dinliyor 1 seansta bile etkisini hissediyorsunuz kendisine çok teşekkür ederim işinin ehli fizyoterapist
Tüm Değerlendirmeleri Oku
js_loader