loader image
Skip to content

Beni Tanıyın

Fzt. Ömer Boz Kimdir?

2017 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun olan Fizyoterapist Ömer BOZ yapılan iş ne olursa olsun en iyisinin yapılması gerektiği bilinci ile üniversite sonrası kendisini geliştirmeye devam etti.

Bu bilinç doğrultusunda fizyoterapi alanı ile ilgili eğitimleri araştırmaya başladı. Bir işin daha iyi yapılabilmesi için kişinin isteğinin yanında aldığı eğitimlerin de kalitesi önemlidir. Sıradan ve 1-2 günlük anlamsız eğitimler ile vakit kaybetmeyip 2 yıl gibi uzun soluklu bir eğitim olan IKOMT ile tanıştı.

IKOMT Nedir?

IKOMT Ezdeşir Kemal’i tarafından uzun yıllar süren ve ciddi emek harcanarak oluşturulmuş konsept bir eğitimdir. Hastaları fiziki, psikolojik ve sosyal olarak çok yönlü ele alan ve bu durumlar doğrultusunda değerlendirmesini yapan bir bakış açısıdır.

IKOMT fizyoterapiste çok yönlü bir bakış açısı kazandıran Manuel Terapi eğitimidir. Bu eğitim sayesinde hastanın şikayetleri doğrultusunda problemin kökeni tespit edilir ve sorun nereden kaynaklanıyorsa ilgili yere müdahale edilerek kişinin şikayeti giderilir.

IKOMT eğitimini tamamladıktan sonra Lenfödem konusunda Türkiye’de önde gelen hocalarından ve ACOLS Akademisinin eğitmeni olan Nilüfer KABLAN’ dan Lenfödem eğitimini başarılı bir şekilde tamamladı.

Başarı Hikayeleri

Danışan Yorumları

Pamir Adam
Pamir Adam
08/12/2022
Bel fıtığı başlangıcı nedeniyle belimde ve bacaklarımda çok şiddetli ağrılar çekiyordum.Günlük yaşam kalitemi çok düşürüyordu.Ömer bey’ e öneri üzerine başladım.Ağrılarım çok rahatladı günlük normal yaşantıma döndüm ve tedavim devam ediyor.En önemli özelliği işini sevmesi ve önemsemesi. Her an sizi dinleyip çözüm bulmaya uğraşan ve rahatlatan ve işinde iyi bir uzman.Kendisine teşekkür ediyorum ve ihtiyaç duyanlara tavsiye ediyorum.
selda gül
selda gül
22/11/2022
Yıllardır hayatımı kısıtlayan ağrılarım vardı.Birçok tedavi gördüm fakat sonuçsuz kaldı.Ömer bey ile tedaviye başladığım ilk günden son güne kadar güzel bir yol aldım.ağrılarımdan kurtuldum.yanlışlarımı fark etmemi sağladı. Artık günlerim daha kailteli geçiyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ekin Tanrikut
Ekin Tanrikut
08/11/2022
İşinin ehli, alanında eğitimli bir klinik. Herkesin ameliyat olmalısın dediği “Bel fıtığı” teşhisi ile ilgili Manuel Terapi tedavisi gördüm, çok memnun kaldım. Verimli ve Özverili çalışmanız için teşekkürler.
Erkan örçen
Erkan örçen
03/11/2022
Meme Ca olan annemde ameliyat sonrası lenfödem gelişti. Lenfödem tedavisi başına gelen bilir zahmetli, özel ve uzmanlık gerektiren bir hastalıktır. İlk önce izmit Medikalpark hastanesinde tedavisi başladı ama araştırmalarım neticesinde buradaki tedavinin yetersiz geldiğini gözlemledim ve burada yolumuz Ömer hoca ile kesişti. İyi ki de kesişmiş. Kendisi annemin tedavisi ile çok yakından ilgilendi ve bu süreçte devamlı iletişim halinde harika bir tedavi şekli uyguladı. Kendisi bu konuda (Biz lenfödem tedavisi gördük) eğer bir seviye varsa en üst seviyede bir tedavi uyguladı. Biz gerek tedavisi gerek iletişiminden çok memnun kaldık. Lenfödem için klişe olacak ama gözünüz kapalı gidebilirisiniz. Bel fıtığı içinde kendisine müracaat edeceğiz. Emeklerinize sağlık Ömer hocam🙏
Şevval Tırpan
Şevval Tırpan
18/10/2022
2-3 yıldır kolumu yukarı kaldırdığımda omzumda acı hissediyordum. Tam olarak kalkmıyordu kolum. Bir gün çok feci bir biçimde ağrı girdi ve kolumu hareket ettiremedim. Ömer bey 1 seansta kolumu eski haline geri getirdi. Şuan da acı kalmadı çok motiveyim iyileşmeye inancım var 🙏Muayeneyi dikkatle yapıyor sizi dinliyor 1 seansta bile etkisini hissediyorsunuz kendisine çok teşekkür ederim işinin ehli fizyoterapist
Yavuz Görgün
Yavuz Görgün
05/01/2022
Ömer hocama öncelikle çok teşekkür ederim. Ben ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı oldum. Ameliyat olduktan 6 hafta sonra kendilerine fizik tedavi için gittim ve benle çok çok iyi ilgilendi.öncelikle hastaların sorunlarını iyi dinleyip ona göre tedavi programını oluşturup en güzel şekilde hizmet veriyor. Dizim şuan gayet iyi durumda kendilerine çok çok teşekkür ediyorum...
ELİF Avci
ELİF Avci
10/11/2021
Merdivenlerden kolumun üstüne düşmüştüm . Kolumu açıp kapatamıyor ve güç kaybı yaşıyordum . Doktorum fizik tedaviye başlamam gerektiğini eğer düzelme olmazsa operasyon olacağımı söylemişti . Ömer bey ile fizik tedavi sürecim tanıştık . Bugün iyi ki Ömer beyi tanımışım diyorum kolumun eski gücü kendine gelmeye başladı açıp kapatabiliyorum hareket kısıtlılığım kalktı . Operasyon olmaktan kurtuldum . Motive eden iletişimi ve uyguladığı tedavi için kendisine çok teşekkür ediyorum .
sümeyye canlı
sümeyye canlı
20/10/2021
Yaklaşık 2 aydır dizimden şikayetlerim vardı ve düzgün bir şekilde yürüyemiyordum. Mr sonucuma bakan doktorlardan bir kısmı ameliyat olmamı bir kısmı da dizime alacağım fizikle iyileşeceğimi söylediler. Doktorun yönlendirmesiyle dizim için Ömer Beyle tedaviye başladık. Tedavi sürecim devam ederken Ömer Bey asıl sorunlu bölgemin dizim değil belim olduğunu anladı ve belime uyguladığı tedaviyle birlikte iyileşmeye ve düzgün bir şekilde yürümeye başladım. Kendisiyle yollarımız kesişmeseydi belki dizimden boş yere ameliyat olmuş olacaktım. İşine olan saygısı ve hastalarıyla iletişimiyle örnek bir fizyoterapist. Kendisine burdan çok teşekkür ederim.